Rezerves daļas

Cat rezerves daļas un apkopes materiāli

Nodrošinām oriģinālo rezerves daļu piegādi visai Caterpillar tehnikai un dzinējiem, neatkarīgi no Jūsu tehnikas vecuma un iegādes vietas.

Rezerves daļu piegādes tiek veiktas no noliktavas Witraktor galvenajā birojā "Ziedu Gravas", Mārupē, vai no Caterpillar centrālās noliktavas Eiropā. Piegādes laiks no 24 stundām līdz 1 nedēļai, atkarībā no daļas specifikas un pieejamības.

Visām rezerves daļām ir standarta Caterpillar garantija. 

Pasūtītās rezerves daļas un apkopes materiālus Jūs varat saņemt pēc izvēles - mūsu galvenajā birojā Mārupē ("Ziedu Gravas", Mārupes novads), vai kādā no mūsu filiālēm - Valmierā, Rēzeknē vai Ventspilī. Pēc Jūsu pieprasījuma nogādāsim rezerves daļas uz Jūsu biroju, noliktavu, karjeru vai jebkuru citu objektu pēc Jūsu izvēles. Šajā gadījumā rezerves daļu cenai tiks pieskaitīti transporta izdevumi par piegādi no mūsu Mārupes noliktavas līdz Jūsu norādītajai piegādes adresei.

Kvalitātei ir nozīme!
Kādēļ Caterpillar iesaka Cat tehnikai izmantot tieši oriģinālās Caterpillar rezerves daļas un apkopes materiālus? Jūs jautāsiet - ar ko gan, piemēram, oriģinālie Cat filtri ir tik īpaši, ja tie izskatās tādi paši kā pārējie? Jā, vizuāli tie tiešām ir līdzīgi, un tomēr - visi filtri nav vienādi. 

Caterpillar galvenais mērķis, ražojot filtrus ir - nodrošināt, lai Cat dzinēji, degvielas padeves un transmisijas sistēmas daļas pirms eļļas nomaiņas būtu tikpat labi aizsargātas, kā tās ir pēc eļļas nomaiņas. Tieši tādēļ - Cat filtriem ir īpatnības, kādu nav citiem filtriem.

Sīkāk par Cat filtru unikālajām īpatnībām lasiet zemāk redzamajā materiālā, vai jautājiet mūsu Rezerves daļu departamentam!


Vēlos Uzzināt Vairāk Par Cat Rezerves Daļām

Filter Order LV

Filter Order LV