Finanšu pakalpojumi

Cat Financial

Jūs varat paļauties uz Cat Financial, ka tiks nodrošināts visizdevīgākais finanšu un paplašinātas aizsardzības risinājums jūsu biznesam. Jau 90 gadus Caterpillar piedalās pasaules infrastruktūras vides attīstībā un sadarbojas ar neatkarīgiem tehnikas izplatītājiem, lai virzītu pozitīvas un noturīgas pārmaiņas visā pasaulē.

Finanšu pakalpojumi

Par Caterpillar Financial Services Corporation

Caterpillar Financial Services Corporation ir pasaulē lielākā būvniecības, ieguves aprīkojuma, dakšu iekrāvēju, kā arī rūpniecisko dzinēju un turbīnu ražotāja Caterpillar Inc. metas uzņēmums. Tā galvenā mītnes vieta ir Nashville, Amerikas Savienotajās Valstīs.

1981. gadā Peori, Ilinoisā dibinātā uzņēmuma sākotnējais mērķis bija Caterpillar dakšu iekrāvēju iegādes finansēšana. Piecu gadu pastāvēšanas laikā, CAT Financial paplašināja savas darbības loku un attīstīja citus produktus, ko piedāvāja koncerns.

Šobrīd, pēc vairāk kā 30 gadu darbības, CAT Financial kalpo klientiem 45 valstīs, visā pasaulē. Pārstāvniecības Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Austrālijā, Eiropā un Āzijā piedāvā klientiem finanšu produktus, kas pielāgoti to individuālajām vajadzībām.

CAT Financial darbības mērķis ir nodrošināt klientiem visā pasaulē plašu finanšu pakalpojumu spektru visām Caterpillar tehnikas un iekārtu produkcijas līnijām, kā arī produktiem, kas aprīkoti ar Caterpillar uzņēmuma ražotajām komponentēm.

Caterpillar Financial Services Poland Sp. z o.o. (SIA)

Uzņēmums uzsāka darbību 1997. gadā ar mērķi nodrošināt finansiālu atbalstu visiem klientiem, kuri bija ieinteresēti iegādāties Caterpillar iekārtas Polijas teritorijā. Caterpillar Financial Services Poland atrodas Varšavā, Polija un ir 100% Caterpillar Financial Services Corporation meitas uzņēmums. Uzņēmumam kredītportfelis sastāv no 4 500 līgumiem, kuru kopējā vērtība pārsniedz ceturtdaļu miljarda eiro.

Caterpillar Financial Services Latvijā savus pakalpojumus piedāvā no 2008. gada, finansējot aptuveni 50% no SIA Avesco pārdotajām tehnikām, sastādot vairāk kā 190 darījumus. Finanšu pakalpojumi un risinājumi Latvijā tiek nodrošināti no Polijas filiāles – Caterpillar Financial Services Poland. Klientiem tiek nodrošināta iespēja sev vēlamo Caterpillar tehniku iegādāties, izmantojot finanšu vai operatīvā līzinga pakalpojumus.


Firmas Misija

Veicināt Caterpillar dīleru un klientu panākumus, sniedzot profesionālus finansu pakalpojumus

Pildot šo misiju, mēs skatāmies uz finansēm no citas puses – no mūsu klientu perspektīvas. Saprotot viņu ikdienas darbu, izaicinājumus, ar kuriem viņi sastopas, un tiesības, kas valda attiecīgajā nozarē, ļauj mums veidot finanšu programmas, kas pielāgotas viņu uzņēmumu šī brīža situācijai. Saprotam, ka mūsu nākotnes balsts ir galvenokārt mūsu klientu nākotne.

Klients ir eksperts savā nozarē, dīlers ir eksperts mašīnu un iekārtu jomā, CAT Financial, savukārt, ir eksperts finanšu jomā – mūs vieno Caterpillar markas un produktu pārzināšana. Būdami Caterpillar ģimenes daļa, pazīstam produktus labāk nekā jebkura cita finanšu institūcija un, pateicoties tam, varam piedāvāt klientiem optimālus finanšu risinājumus.


Produkti

Cat Finanšu pakalpojumi

Finanšu līzings

Finanšu līzings nodrošina pilnīgu tehnikas izmantošanas brīvību un ir vienlīdz nevainojams investīciju finansēšanas instruments kā lielām nozares sabiedrībām, tā arī maziem privātuzņēmumiem. 

Finanšu līzinga priekšmets atrodas pamatlīdzekļu aktīvos Līzinga ņēmējam, kurš veic amortizācijas norakstīšanu. Līzinga maksājums sastāv no kapitāla daļas un procentu maksājuma daļas.

Finansējums tiek piešķirts EUR valūtā. Jums ir iespēja izvēlēties finanšu līzingu ar un bez atlikušās vērtības beigās. Atlikusī vērtība termiņa beigās tiek noteikta balstoties uz plānoto darba noslogojumu – motorstundu skaitu gadā. Jaunām tehnikām finansējums iespējams līdz 72 mēnešiem, lietotām tehnikām – 60 mēneši.

Operatīvais līzings

Operatīvais līzings ir ilgtermiņa noma, termiņā no 24 līdz 60 mēnešiem bez izpirkuma tiesībām. Nomas līgums balstās uz tehnikas nodošanu klienta lietošanā, apmaiņā pret iepriekš noteikto mēneša maksājumu. Nomas maksas ietekmējošie faktori ir izvēlētais tehnikas modelis, plānotā tehnikas noslodze – motorstundu skaits gadā, kā arī izvēlētais nomas periods. Pēc līguma beigām Klients atdod nomas līguma priekšmetu Caterpillar Financial Services.

Nomas līgums neparedz Nomniekam izpirkuma tiesības un īpašumtiesību pārēju, tāpēc tas ir neitrāls Nomnieka bilancei, kas, ņemot vērā noteikto bilances politiku, bieži ir ievērojama priekšrocība lieliem saimnieciskiem uzņēmumiem.


JAUNA TEHNIKA – LIETOTĀ IEMAKSA

Jūsu līzinga līgums tuvojas beigām?

Jums nepieciešams aprīkojums, kas ir labāk pielāgots darbības profilam?

  • lielākā tehnikas efektivitāte un pilnīga garantija
  • līzinga maksājumi pašreizējā līmenī
  • elastīga aprīkojuma pielāgošana darba raksturam

 Kvalitatīva lietota CAT tehnika ar garantiju īpašā līzinga piedāvājumā

  • lietota tehnika ar garantiju, sertificēta Caterpillar servisā
  • tehnikas uzturēšanas laika izmaksu un laika paredzamība
  • autorizēta servisa uzraudzībā esošās tehnikas kvalitatīva ekspluatācija un drošība

Apdrošināšana
Kā neatņemama finansējuma sastāvdaļa ir tehnikas apdrošināšana. Mēs piedāvājam Jums tehnikas apdrošināšanu, kura sevī ietver unikālu apdrošināšanas risku - izmaksu, ja tehnika tiek nozagta no neapsargātas teritorijas.