Nākamās paaudzes Cat® mini ekskavatori radīti sniegt klientiem optimālo vērtību

1 – 2 TONNU KLASE: 301.5, 301.6, 301.7CR, 301.8, 302 CR

Jauno modeļu piedāvājums nodrošina klientiem lielākas brīvību tehnikas iespējas un funkcijas pielāgot nepieciešamajam darbam - 301.5 modelis (1-5 tonnu klase, standarta aizmugures rotācija, ar atvērtu kabīni), 301.6 modelis (1-5 tonnu klase, standarta aizmugures rotācija, ar slēgtu kabīni), 301.7CR (1-7 tonnu klase, kompakts rādiuss, ar atvērtu kabīni), 301.8 (1-8 tonnu klase, standarta aizmugures rotācija, ar atvērtu vai slēgtu kabīni), 302 CR (2 tonnu klase, kompakts rādiuss, ar atvērtu vai slēgtu kabīni). 

Strādāšana mazā platībā vēl nekad nav bijusi tik vienkārša vai ērta. Jūsu izvēlei pieci jauni modeļi ar nozarē vēl neredzētu aprīkojumu, kādu atradīsiet tikai Cat mini ekskavatoros. Ietaupiet laiku un naudu.

 • Šo modeļu uzturēšanas izmaksas ir līdz pat 15% mazākas nekā iepriekšējiem modeļiem.
 • Šo modeļu kabīnes iespējams sagāzt, padarot vieglāku, ātrāku un lētāku šīs tehnikas apkopi.

1-2 tonnu modeļi ir aprīkoti ar:

 • stūrēšanas sistēmu ar kāta vadības sviru ērtai kontrolei,
 • LCD monitoru ar Bluetooth radio
 • Gaisa kondicionieri 301.8 un 302 CR modeļos
 • Kruīza kontroli braukšanai brīvroku režīmā.

Īsa 1-2 tonnas nākamās paaudzes mini ekskavatoru modeļu prezentācija

Īsa 7-10 tonnas nākamās paaudzes mini ekskavatoru modeļu prezentācija

7 – 10 TONNU KLASE: 307.5, 308 CR / 308 CR VAB, 309 CR / 309 CR VAB, 310

Jauno modeļu sērijā ir: standarta aizmugures rotācijas modelis ar fiksētu strēli – 307.5, kompakta rādiusa modelis ar vēziena strēli – 308 CR, modelis 308 CR VAB ar maināma leņķa (divu posmu) vēziena strēli, jaunais modelis 309 CR mini ekskavatoru klāstā ar kompaktu rādiusu, vēziena strēli un "augstas plūsmas" papildu hidrauliku, modelis 309 CR VAB, kas paplašina 309 CR darbības iespējas ar maināma leņķa strēli, un modelis 310, kas arī ir jaunums sērijā, ar fiksētu strēli, standarta aizmugures rotāciju un divasmeņu cilindriem, lai veiktu prasīgus darbus.

Neliela, bet jaudīga, šī tehnika nodrošina spēku, kad tas ir nepieciešams. Četri jauni modeļi sniedz jaudīgas iespējas klāstu, kur kura izvēlēties. Vairāk funkciju, mazāk izdevumi!

 • Šie modeļi ir ārkārtīgi daudzpusīgi, pateicoties uzlabotai celšanas jaudai, pagrieziena iespējām, braukšanas spēkam un funkcijām.
 • Pagarināti apkopes intervāli nodrošina 10% ietaupījumu salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem.

7-10 tonnu modeļi ir aprīkoti ar:

 • augstu hidrauliskas jaudas plūsmu*, ko jūs varat pielāgot.
 • Stūrēšanas sistēmu ar kāta vadības sviru ērtai kontrolei,
 • LCD monitoru ar Bluetooth radio,
 • Kruīza kontroli braukšanai brīvroku rezīmā.

*Augsta plūsma pieejama tikai 309 CR modeļiem


KOMFORTS UN KONTROLE

Nododot kontroli jūsu rokās, kursorsvira un kruīza kontrole padara ekskavatora manevrēšanu, novietošanu un braukšanu vieglāku un ātrāku. Jūs tehniku varat iedarbināt ar vienas pogas spiedienu, pateicoties ar Bluetooth savienojumu nodrošinātai atslēgai. Uzlabotais LCD monitors ļauj saņemt zvanus, klausīties mūziku un kontrolejiet darbības rādītājus vienuviet.

STŪRĒŠANAS SISTĒMA AR KĀTA VADĪBAS SVIRU – JAUDA JŪSU ROKĀS

Pirmo reizi jūs varat izvēlēties kontrolēt tehniku, izmantojot stūrēšanu ar kāta vadības sviru. Vienkārši nospiediet pogu, lai pārņemtu kontroli no pedāļiem un svirām. Kāta vadības sviras funkcija nodrošina vairākas tehnikas kontrolēšanas iespējas. Jūs varat kontrolēt terhniku tāpat kā frontālo iekrāvēju, izmantojot kreisās rokas kursorsviru. Ar labās rokas kursorsviru jūs varat kontrolēt buldozera asmeni vai strēli

Par stūrēšanas sistēmu ar kāta vadības sviru: skatīt šeit 

KRUĪZA KONTROLE – BRAUCIET AR STILU UN KOMFORTU

Jūs varat uzstādīt kruīza kontroli, nospiežot slēdzi zem kursorsviras – šis ir lielisks veids, kā pārvietot tehniku plaša un atklāta objekta laukā. Dienas beigās jums vairs nebūs jacīnās ar muguras vai locītavu sāpēm no saliekšanās pāri svirām.

 

GAISA KONDICIONIERIS – SAGLABĀJIET VĒSUMU

Garās un karstās dienās varat strādāt greznos apstākļos, ko nodrošina vēsa un tīra gaisa kondicionieris. Lai temperatūra kabīne atbilstu jūsu vajadzībām, gaisa kondicionieri un apsildes sistēmu varat kontrolēt uz LCD monitora.

Blīvi noslēgta un hermētiska kabīne neļaus tajā iekļūt putekļiem, un saglabās kabīnē patīkamo vēsumu.


MODERNS LCD MONITORS – PILNĪGA KONTROLE

Modernais LCD monitors sniedz pilnīgu kontroli ar vienas pogas spiedienu. Kontrolējiet savu ātrumu, degvielas ekonomiju un veiktspēju. Izmantojiet ekrānu, lai saņemtu telefona zvanus, pielāgotu temperatūru kabīnē, straumētu mūziku vai klausītos jūsu iemīļoto staciju ar Bluetooth radio. Izmantojiet monitoru, lai pārbaudītu savus svarīgākos rādītājus, tostarp veiktspēju un degvielas ekonomiju.


AUGSTA VEIKTSPEJA

Jaunie daudzfunkcionālie un vispusīgie mini ekskavatori ir labākie savā klasē produktivitātes un veiktspējas ziņā.

Pateicoties divu atbalsta punktu celšanas mehānikai, pielagojamai hidraulikai un ātruma uzstādījumiem, jūs objektus varat pacelt un novietot droši un precīzi.

Lielāks dzinējs ar palielinātu jaudu nodrošina līdz pat 20% lielāku veiktspēju, neietekmējot degvielas pateriņa efektivitāti.

Galvenie produktivitātes ietekmējošie faktori:

 • Personalizētie vadības ierīces iestatījumi: Jūsu mašīna tiks pielāgota jūsu darba stilam, darba agresivitātei, ātrumam
 • Augstas plūsmas* funkcija 
 • Īsāks darba cikls
 • Palielināts rakšanas dziļums
 • Kāpurķēžu paplašināšanas funkcija, lai palielinātu mašīnas stabilitāti (1-2 tonnas modeļiem)

* Augstas plūsmas tehnoloģija nodrošina savā klasē labāko darbarīku veiktspēju ar otru papildu sūkni hidromehāniskiem darbarīkiem. Šī funkcija ir ideāli piemērota zemes un mulcešanas darbiem. 

 


BEZRŪPĪGA APKOPE

Pateicoties uzlabotai tehniskās apkopes vietu pieejamībai, apkopes un remontu darbi ir viegli paveicami, bet tam veltītais laiks – samazināts. Ilgāki apkopes intervāli nozīmē mazāku dīkstāvi un vairāk nostrādāto stundu. 

Mašīnas galvenās iezīmes, kas atvieglo apkalpošanu un samazina ekspluatācijas izmaksas:

 • Paceļama kabīne (1-2 tonnu modeļi)
 • Servisa darbi tiek veikti daudz ātrāk
 • Viegli nomaināmi mašīnas aizsargi
 • Ilgāki apkopes intervāli
 • Jūsu ērtībai LCD ekrānā redzēsiet gaidāmo servisa informāciju

Tas viss nozīmē līdz pat 15% zemākas ekspluatācijas izmaksas!

 

Ikdienas apkope 1-2 tonnu mini ekskavatoriem: skatiet šeit

Ikdienas apkope 7-10 tonnu mini ekskavatoriem: skatiet šeit