Jaunumi

Par oficiālo Caterpillar® pārstāvi Latvijā kļuvis Avesco SIA

Avesco Šveicē

Sākot ar 2016. gada 1. oktobri, industriālās tehnikas ražotāja Caterpillar Inc., drupināšanas iekārtu ražotāja Metso Minerals Inc. un būvniecības tehnoloģiju ražotāja SITECH pārstāvniecību Baltijas valstīs ir pārņēmis Šveices koncerns Avesco AG. Jaunais oficiālais Caterpillar®, Metso un SITECH pilnvarotais pārstāvis Latvijā ir Avesco SIA.

Kopš 1999. gada vienu no pasaulē vadošajiem industriālās tehnikas ražotājiem Caterpillar Inc. Latvijā pārstāvēja Somijas Wihuri Oy grupas meitas uzņēmums Witraktor SIA, kas Latvijā nodarbina 50 cilvēku kolektīvu. Turpmāk Wihuri Oy visus savus pūliņus koncentrēs uz darbību Somijā. Caterpillar®, Metso un SITECH produktu pārstāvniecību Baltijas valstīs, ieskaitot visus tās ietvaros sniegtos pakalpojumus, ir pārņēmis Avesco AG, iegādājoties no Wihuri Oy tā meitas uzņēmumus Baltijas valstīs.

Sākot ar 2016. gada 1. oktobri Avesco SIA ir jaunais oficiālais Caterpillar®, Metso un SITECH produktu un pakalpojumu pārstāvis Latvijā, kurš turpmāk nodrošinās šo zīmolu tehnikas un iekārtu tirdzniecību un nomu, oriģinālo rezerves daļu piegādes un servisa pakalpojumus.

Avesco AG mērķis nākamajos gados ir paplašināt visu trīs – Caterpillar®, Metso un SITECH – zīmolu ietvaros sniegto pakalpojumu pieejamību un pilnveidot klientu apkalpošanu Latvijā, par prioritāti izvirzot klientu intereses un vajadzības. Avesco SIA ir pārņēmis visus Witraktor SIA darbiniekus. Visi Witraktor SIA noslēgtie klientu apkalpošanas, sadarbības un atbalsta līgumi, kā arī citas saistības, paliek spēkā ar līdzšinējiem nosacījumiem.

Avesco AG ir Caterpillar® oficiālais pārstāvis Šveicē jau vairāk nekā 85 gadus. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Langentālē. Uzņēmuma īpašnieki un pārstāvniecības vadītāji Kristofs Ammans (Christoph Ammann) un Daniela Ešlimana-Šneidere (Aeschlimann-Schneider) pārstāv attiecīgi  5. un 6. paaudzi ģimenē, kura visus šos gadus profesionāli vada uzņēmuma kolektīvu, saglabājot ģimenes tradīciju un vērtību nepārtrauktību.

Caterpillar® pārstāvniecībā Šveicē, uzņēmumā Avesco AG, strādā aptuveni 600 darbinieku. Uzņēmums ir dibināts 1869. gadā un ir spējis līdz šim brīdim saglabāt savas raksturīgās tradīcijas, vienlaicīgi nodrošinot kompānijas attīstību un izaugsmi. 2015. gadā Avesco AG Šveicē pārdeva 3000 jaunas un 800 lietotas tehnikas vienības un nodrošināja  

50 000 tehnikas nomas līgumu izpildi.

 

Vairāk informācijas:

Informācijas vēstule (PDF) Par Avesco (PDF)