Jaunumi

Avesco Cat Power systems sniedz atbalstu NATO

Rudolfs Borhards
Photo by Latvijas Armija
Photo by Latvijas Armija
Photo by Latvijas Armija
Photo by Latvijas Armija

Darīt vairāk, kā prasīts

Šā gada vasaras mēnešos Latvijā norisinājās NATO  militārās mācības “Saber Strike 2017”. Tas ir ikgadējs augsta līmeņa starptautisks Gatavības rīcības plāna un Alianses garantijas pasākums, kuru īsteno USAEUR (ASV armija Eiropā). Mācībās, kas notiek kopš 2010. gada piedalās vairāki tūkstoši militāristu, un tās notiek visā Baltijas reģionā. Šogad apvienoto sauszemes un gaisa spēku mācību vadošā valsts bija Latvija. Mācībās  piedalījās vairāk nekā 2000 karavīru no Latvijas, Lietuvas, Itālijas, Norvēģijas, Lielbritānijas, Polijas un Slovākijas, kā arī ASV. Mācību laikā  tiek uzlabota dalībvalstu sadarbība, gatavības un kaujas spējas, kā arī demonstrēta sabiedroto spēja ātri reaģēt un pārvietot spēkus visā reģionā.

 “Siber Strike 2017” laikā Avesco Latvija Cat Power komanda sniedza palīdzību RLS Ops (reālās dzīves situāciju atbalsta operācijas) ietvaros, palīdzot divos LSA (dzīvības atbalsta zonas) punktos un nodrošinot ar elektronenergiju uzturēšanās vietu USMC (ASV Jūras spēkiem) Ventspilī un Ādažos, kur karavīru skaits sasniedza pat 900.

Uzsākoties ikdienas treniņiem, Avesco Cat Power systems komanda secināja, ka iepriekš mācībām uzstādītie elektroenerģijas padeves plānojumi nesniegs drošu, treniņnometnei atbilstošu energoapgādi, un izrādīja iniciatīvu, uzņemoties nometnes teritorijas pārrauga pienākumus, kas pārsniedza līgumā noteiktos uzņēmuma pienākumus.  Avesco SIA darbinieki pārplānoja un izveidoja elektroenerģijas padevi, kas atbilst militārās nometnes specifiskajām vajadzībām, tādējādi nodrošinot nometnes nepārtrauktu darbību. Šādu rīcību, Ronijs Hofsteters, Vecākais projektu vadītājs NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūrā,  vērtē, kā labāko komandas sniegumu līdz šim pieredzēto visu “Siber Strike” darbības laikā, tieši sadarbībā ar civilo partneri.

“Īpaši vēlos izcelt Rūdolfu Borharda kungu. Mācību laikā Rūdolfs bija norīkots par kontaktpersonu LSA Ventspils punktā un savus pienākumus veica priekšzīmīgi. Viņa augstā kvalifikācija apvienojumā ar vēlmi uzņemties atbildību un spēju strādāt komandā, kā arī pozitīvo “es varu” attieksmi, padarīja viņu par ļoti vērtīgu ieguvumu mūsu nometnei. Viņa nodošanās, lielā pieredze un vēlme pārņemt pienākumus pamanīta arī augstākajos līmeņos, un esmu lepns teikt, ka arī pats kā ASV Jūras spēku virsnieks un galvenais sadarbības vadītājs, Jūsu komandas sniegumu vērtēju kā labāko līdz šim pieredzēto visas mūsu darbības laikā, sadarbojoties ar civilo partneri”

Avesco grupa, it īpaši Avesco Latvijas komanda, izsaka pateicību kolēģim Rūdolfam Borhardam par pašaizliedzību, iniciatīvu, drosmi un darba kvalitāti. Šāda rīcība pierāda gan Rūdolfa augstās prasības pret sevi, savu darbu un darba rezultātiem, gan mūsu uzņēmuma augstos kvalitātes standartus. Paldies Avesco Latvija Cat Power systems komandai, kas bija iesaistīti šajā nozīmīgajā projektā un ļāva Rūdolfam uzņemties atbildību, izplānot projektu un sniegt klientam tā vajadzībām atbilstošu pakalpojumu. Izsakām pateicību Rūdolfam Borhardam (Ventspils); Raivo Kristapsonam (Ādaži), Edgaram Eihvaldam ( Ādaži), Arnim Daniekam  (Ādaži) un projekta grupas vadītājam Kasparam Lāmanim-Jēgersonam (Ventspils) .