Jaunumi

29. MAIJĀ RĀMAVĀ CATERPILLAR® ROADSHOW 2019

Lielākā Cat tehnikas izstāde Baltijā.

AICINAM UZ LIELĀKO CAT® TEHNIKAS IZSTĀDI BALTIJĀ

RĀMAVĀ no plkst 14:00 - 18:00

2019. gada Caterpillar Roadshow tehnikas izstāde ir Tava iespēja klātienē apskatīt mūsu nākamās paaudzes tehniku kā arī jaunākās tehnoloģijas, kas palīdzēs ieviest pārmaiņas Tavā darba vidē! 

Izpēti mūsu nākamās paaudzes 20 un 25 tonnu ekskavatorus un uzzini, kā, strādājot ar šo tehniku, var palielināt operatora darbības lietderīgumu par līdz pat 45%.

Izmēģini mūsu jaunās paaudzes CR mini ekskavatorus darbībā: lai pārliecinātos, kāpēc mūsu tehnikas kabīnes ir ērtākās no nozarē pieejamajām, izmēģini roku pie jaunās stūrēšanas sistēmas ar kāta vadības sviru, izbaudi kruīza kontroli.

Pasākuma laikā Avesco pārstāvis organizēs detalizētu jauno Cat tehniku prezentāciju un demonstrēs šo mašīnu galvenās priekšrocības. Mēs nodrošināsim lielisku iespēju ikvienam, kas vēlas nokļūt salonā un izmēģināt vismodernāko Cat tehnoloģiju reālajā dzīvē. 

Mūsu leģendārā Caterpillar Roadshow kravas automašīna piedāvās virtuālu ceļojumu un interesantus faktus par Cat nākamās paaudzes tehnikām un tehnoloģijām. 

Izaicinājums būs piedalīties Caterpillar virtuālajā testā - konkursā, kura galvenā balva ir patiešām iespaidīga - ceļojums uz Malagu, kur varesiet skatīt Caterpillar European Operator Challenge!

Pasākumam muzikālo noskaņu piešķirs grupa Dzelzs Vilks, ko papildinās īpašs šovs, kā arī būs iespēja gan lieliem, gan maziem piedalīties dažādās aktivitātēs.

2019. gada Caterpillar Roadshow tehnikas izstāde būs skatāma 29. maijā Rāmavā. 

Aicinām visus Cat® tehnikas cienītājus no plkst 14:00 - 18:00 – nākat kopā ar kolēģiem vai ģimeni!

PĀRRAKSTI NOTEIKUMUS SAVĀ DARBA VIDĒ.

Reģistrējies pasākumam ŠEIT!