Jaunumi

Cat tehnika izstādē Rāmava 2018

Caterpillar® jau 25 gadus ir blakus Latvijas lauksaimniekiem, lai atbalstītu katru uz sīvās konkurences takas. Jau no pirmās dienas mēs veidojam draudzību, kas pierādīta ar darbiem. Un tas viss – pateicoties uzticamajai Cat tehnikai, kas ļauj paveikt darbu kvalitatīvi un līdz galam!

Pievienojies Avesco – gada nozīmīgākajā lauksaimniecības notikumā – izstādē “Pavasaris 2018”! No 5. līdz 7. aprīlim izstāžu kompleksā “Rāmava”.

Stendā varēsiet aplūkot Cat teleskopiskos pacēlājus, Latvijas lauksaimnieku vidū augsti novērtētos universālo iekrāvēju Cat444F2, frontālos iekrāvējus un ķēžu kompakto iekrāvēju. Klātienē varēsiet pārliecināties par kluso (tikai 60dBA), bet jaudīgo (17,6kWa) Caterpillar B sērijas dzinēju.

Stendā būs iespēja satikt ne tikai Avesco Latvija tirdzniecības pārstāvjus, bet arī Avesco Baltija Jaunās tehnikas un lietotās tehnikas produktu vadītājus, un uzdot sev interesējošus, specifiskus jautājumus par tehnikas vienībām, modeļiem, to komplektācijām. 

Kā katru gadu, arī šogad, kopā ar Cat Financial esam sagatavojuši saistošus cenu piedāvājumus ar 0% likmi dažādām tehnikas vienībām. Īpašo cenu piedāvājumus, kā arī citus finansēšanas risinājumus varēsiet pārrunāt ar Cat Financial Latvija vadītāju.

 Tiekamies izstāžu kompleksā Rāmava, stednā D30, meklējiet Cat dzeltenos karogus!

Informāciju par izstādi atradīsiet šeit.