Jaunumi

SIA Avesco piedalās World Skills 2017 Latvijas dalībnieku atlases konkursa organizēšanā

9.augustā, SIA Avesco servisa telpās notika World Skills 2017 Latvijas fināls spēkratu mehāniķu (Heavy Vehicle Maintenance) atlases konkurss, kur par iespēju braukt uz Dubaiju sacentās 3 jaunieši – divi no Priekuļu tehnikuma un viens no Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Cīravas struktūrvienības. Katru otro gadu World Skills pulcē jauniešus no visas pasaules, lai pārbaudītu viņu prasmes, zināšanas, iemaņas un arī attieksmes vairāk kā 70 dažādās profesionālās jomās, tajā skaitā spēkratu mehāniķu prasmes. Šogad Worlds skills norisināsies no 15. – 18. oktobrim Dubaijā, un no Latvijas uz to dosies 11 dalībnieki, pārstāvot dažādās profesijas, tajā spēkratu mehāniķi.

Ir zināms, ka šogad World Skill 2017 smagās tehnikas remonta prasmes tiks pārbaudītas uz Cat® tehnikas vienībām. Tādēļ SIA Avesco atsaucās uz aicinājumu piedalīties konkursa fināla organizēšanā Latvijā. Konkursa finālam SIA Avesco darbinieki sagatavoja uzdevumus un konkursa dienā novadīja uzdevumi izpildi, tādējādi sniedzot nepieciešamo atbalstu un iespēju jauniešiem iepazīties ar Cat tehnikas vienību remontu un uzturēšanu. Jauniešiem bija sagatavoti uzdevumi traktora hidraulikas, motora vadības sistēmas un tehnikas vienības apkopes un sagatavošanas darbam pirms tās nodošanas klientam. 

Fināla otrā diena notiks SIA Intrac telpās, kura arī izšķirsies, kurš no jauniešiem iegūs ceļa zīmi uz WorldSkills 2017 un uzsāks padziļinātas apmācības SIA Avesco par Cat tehnikas vienībām.

Novēlam veiksmi!