Jaunumi

Lielāka izvēle. lielāka efektivitāte. lielāka peļņa.

Tas ir tas, ko jūs atklāsiet caterpillar stendā izstādē bauma 2019 no 8. līdz 14. aprīlim minhenē

Caterpillar un tā produktu izplatītājs Vācijā – Zeppelin Baumaschinen GmbH – no šī gada 8. līdz 14. aprīlim Minhenē notiekošajā izstādē bauma2019 demonstrēs plašu tehnikas, tehnoloģiju un pakalpojumu klāstu. Caterpillar šī gada tēma ir "Pārrakstiet noteikumus", un tās stendā izstādītais izvēlēts, lai īpaši demonstrētu efektivitāti un rentabilitāti, kāda iegūstama, izmantojot uzņēmuma tehniku un sadarbojoties ar Caterpillar – partneri, kas saviem klientiem nodrošina plašāko tehnikas klāstu, labāko savienojamību, lai pārvaldītu tehniku un notiekošo būvlaukumā, kā arī modernākās tehnoloģijas efektīvākam degvielas patēriņam. Caterpillar iespējas iedrošina un palīdz klientiem "pārrakstīt noteikumus” arī savā ierastajā biznesa praksē.

 

Caterpillar izstādīs 64 tehnikas vienības, no kurām 20 – būs jaunumi. Šī ir pirmā reize, kad Caterpillar Minhenē notiekošajā izstādē bauma iepazīstinās ar tik plašu jauno produktu klāstu. Caterpillar ekspozīcija būs izvietota vairāk nekā 9000 m2 platībā galvenajā iekštelpu zālē B6 hallē.

 

Globāla būvniecība un infrastruktūra

Par plašo tehnikas izvēli klientiem, kas sadarbojas ar Caterpillar, liecina jaunie D6 modeļi – tie pieejami ar daudzveidīgām konfigurācijas iespējām, kā arī – to atjauninātās tehnoloģijas nodrošina nākamā līmeņa daudzpusību un veiktspēju. D6 XE ir pasaulē pirmais elektriskās piedziņas buldozers, kas piedāvā līdz pat 35% labāku degvielas ekonomiju, salīdzinot ar tā priekšgājēju D6T, un ātru zemes pārvietošanas iespēju ar nemainīgu jaudu.

Plašo Caterpillar piedāvājumu demonstrē arī autoiekrāvēji – klientiem ir iespēja izvēlēties ne vien piemērotāko no plašā modeļu izmēru klāsta, bet arī – izvēlēties atbilstošāko piedziņas sistēmas veidu. Izstādes apmeklētāji varēs aplūkot 950 GC, 950M, 962M, 986K un 992K modeļus, kā arī vairākus XE modeļus - 966M XE, 972M XE un 988K XE. 

966M XE un 972M XE aprīkoti ar Caterpillar paralēlās piedziņas sistēmu, kas apvieno hidrostatisko piedziņu ar paralēlu mehānisko pārvadmehānismu piedziņu – tas nodrošina pastāvīgi regulējamu transmisiju, sniedzot dažādas piedziņas attiecības dzinēja efektīvai darbināšanai un nodrošinot optimālu efektivitāti un degvielas ekonomiju visos darbības apstākļos. XE tehnoloģija 966M XE un 972M XE modeļos sniedz līdz pat 35% lielāku degvielas ekonomiju, salīdzinot ar tradicionālās PowerShift transmisijas autoiekrāvējiem.

988K XE ir uzņēmuma pirmais dīzeļdzinēja/elektriskās piedziņas iekrāvējs, kas aprīkots ar izturīgu reluktances dzinēju, ģeneratoru un pārveidotāju, kas apvienoti ar mehānisku ātrumkārbu un asīm. 988K XE degvielas ekonomiju un produktivitāti paceļ jaunā līmenī.

Izvēles iespējas turpinās arī Cat® Next Generation ekskavatoru kategorijā – izstādē tiks izrādīti 330 GC, 330 un 336 modeļi. 330 un 336 modeļi ir aprīkoti ar integrētu Cat Connect tehnoloģiju, kas var palielināt darbības efektivitāti pat par 45%, salīdzinot ar tradicionālajām zemes līdzināšanas metodēm, un var uzlabot degvielas ekonomiju pat par 20% salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem.

Starp pārējiem izstādītajiem modeļiem ir 973K kāpurķēžu iekrāvējs, 325F, 340F UHD (ar paaugstinātu demolēšanas konfigurāciju) un 390F ekskavatori. Riteņu ekskavatoru kategorijā būs izstādīti M314F, M315F, M317F un M318F modeļi. Materiālu pārvietošanas tehnikas kategorijā būs pārstāvēti MH3024 un MH3026 modeļi.

 

Ēku būvniecības tehnika

(Building Construction Products jeb BCP)

Izstādē apmeklētājiem aplūkojami pieci jauni Cat Next Generation mini hidrauliskie ekskavatori BCP kategorijā – 301.5, 301.6, 301.7 CR, 301.8 un 302 CR –, kas izstrādāti, lai nodrošinātu labāko veiktspēju, daudzpusību, drošību, ērtības operatoriem un pieejamu cenu iespējami kompaktajā 1 – 2 tonnu tehnikas segmentā. Pirmo reizi nozarē standarta aprīkojumā tiek piedāvāta ekskluzīvā Caterpillar stūrēšanas sistēma ar kāta vadības sviru un sagāžama kabīne, bet papildu aprīkojumā –  iespēja izvēlēties gaisa kondicionieri un paplašināmas šasijas.

Izstādē varēs iepazīties ar trīs jauniem modeļiem 7 – 10 tonnu kategorijā, kas turpina Cat Next Generation mini ekskavatoru klāstu. Jaunie modeļi – 308 CR VAB, 309 CR un 310 – piedāvā vairākas pamata konfigurāciju iespējas, ļaujot klientam izvēlēties tehniku, kas ir visefektīvākā tieši viņam paredzētajos apstākļos, neatkarīgi – vai tā ir standarta, kompakta rādiusa vai mainīga leņķa strēles konfigurācija.

Koncepta kompakta izmēra autoiekrāvējs 906 ar nulles kaitīgo izmešu emisiju tiek darbināts ar litija jonu akumulatoru un elektrisko piedziņu, tādējādi atkal sniedzot klientiem izvēles iespējas. 

Citi izstādē aplūkojamie BCP kategorijas tehnikas modeļi būs autoiekrāvēji 907M, 908M un 918M ar atkritumu pārvietošanas konfigurāciju, 926M ar konfigurāciju izmantošanai lauksaimniecībā un 938M, kā arī iekrāvējs ar apgriezto kausu 444, riteņu kompaktiekrāvējs 226D, kāpurķēžu kompaktiekrāvējs 259D un iekrāvējs ar teleskopisko strēli TH408.

 

Savienojamība

Lai nodrošinātu optimālu tehnikas darbības efektivitāti, rentabilitāti un aizsardzību, tās īpašniekiem jābūt iespējai sekot savu iekārtu atrašanās vietai un veiktspējai – jebkurā laikā un vietā. Savā ekspozīcijā izstādē bauma Minhenē Caterpillar iepazīstinās ar šīm svarīgajām iespējām. Cat LINK tehnoloģija sniedz tehnikas īpašniekiem dažādas iespējas, kā – atbilstoši individuālām vajadzībām un budžeta iespējām – nodrošināt, sākot vienkāršu tehnikas uzraudzīšanu līdz pat pilnīgai tehnikas parka uzraudzībai un pārvaldībai.

Cat Product Link™ telemātikas sistēma no visa veida un jebkura zīmola tehnikas ievāc datus, tostarp – informāciju par tehnikas atrašanās vietu, par dzinēja darbošanos/nedarbošanos, darba stundas, degvielas patēriņu un diagnostikas kodu brīdinājumus. Jaunums ir PL161 ieviešana, lai uzraudzītu darba instrumentu (skatīt darba instrumentu sadaļu) izmantošanas laiku un atrašanās vietu. Šī informācija īpašniekiem ir pieejama, izmantojot drošo ISO standartiem atbilstošo interneta vietni Cat VisionLink™.

Tāpat izstādē bauma būs aplūkojami jaunākie Caterpillar tehnoloģiju piemēri, kas vēl vairāk paplašina līdzšinējo iekārtu savienojamību. Jaunā un nozarē pirmā Cat App aplikācija ļaus attālināti mobilā tālruņa lietotnē piekļūt telemātikas datiem – lietotājiem ļaujot uzraudzīt iekārtas darbošanās laiku, atrašanās vietu, saņemt diagnostikas datus un pārvaldīt apkopi bez nepieciešamības ieslēgt datoru. Pateicoties operatora ID funkcijai, būs iespējams izsekot operatoru individuālajam darbam un identificēt nepieciešamās apmācības. Lietotāji var izmantot savus mobilos telefonus kā digitālu atslēgu, lai iedarbinātu atsevišķas Next Generation Cat iekārtas. Lietotājiem var būt noderīgi aplūkot telemātikas datus un papildu tehnikas pārvaldības resursus interneta vietnē https://my.cat.com.

Tāpat jaunums ir vairākas Cat Connect tehnoloģijas, kas nodrošina attālinātas tehnikas diagnostikas un programmatūras atjaunināšanas iespējas. Cat Remote Services piedāvā divas svarīgas funkcijas: Remote Troubleshoot ļauj tirdzniecības pārstāvjiem veikt diagnostikas testēšanu un konstatēt potenciālas problēmas, bet Remote Flash ļauj attālināti lejuplādēt tehnikas borta datora programmatūras jaunākās versijas.

 

Kalnrūpniecības un paaugstinātas caurgājamības kravas automobiļi

Paaugstinātas caurgājamības kravas automobiļu lietotāji izstādē bauma varēs iepazīties ar 945 zirgspēku (704 kW) 100 tonnu pašizgāzēju 777G, aprīkotu ar Cat C32 dzinēju un atbilstošu ASV II posma izmešu standartiem. Jaunajam kravas automobilim ir atjaunota kabīne, kurā vadītāja sēdeklis atrodas kreisajā pusē, un jauna konsole ar integrētu celšanas un pārslēgšanās kloķi.

Jaunais 777G nodrošina klientiem iespēju izvēlēties dažādas virsbūves. 60,1 m3 divkārša slīpuma kravas kaste paredzēta, lai nodrošinātu maksimālu materiāla noturēšanu slīpumā, tai ir divas sānu bortu konfigurācijas vieglu materiālu transportēšanai, kā arī gumijas pārklājums. X veida virsbūve veidota ar plakanu grīdu, lai labāk varētu dozēt materiālu smalcinātājā, un tā pieejama ar tērauda vai gumijas pārklājumu.

Cat artikulētos pašizgāzējus izstādē bauma pārstāvēs pilnībā pārveidotais 730 modelis, kas ir par 22% vieglāks salīdzinājumā ar priekšgājēju 730C, taču saglabā 98% no priekšgājēja darbības kapacitātes. Jaunajam kravas automobilim ir automātiskā saķeres, izgāšanas un bremzēšanas kontrole, kā arī Caterpillar Stability Assist sistēma. 

Izstādē bauma būs iespējams iepazīties arī ar D8T buldozera attālinātās kontroles staciju – Caterpillar tehnoloģiju, kas nodrošina operatora drošību, ērtības un produktivitāti. Cat Command ar vairākiem attālinātas kontroles līmeņiem un pat ar pusautomātisku darbību pieejama divās konfigurācijās – kā pārnēsājama attālinātas kontroles konsole vai attālinātas kontroles stacija. Operatoriem tiek nodrošināta pilnīga kontrole pār buldozeru, taču viņi netiek pakļauti apdraudējumiem darba vietā.

Klientiem, kas darbojas pazemes kalnrūpniecībā, interesants būs jaunais R1700 iekrāvējs. Jaunais pazemes iekrāvējs spēj celt 15 tonnu smagas kravas, kas ir par 20% vairāk salīdzinājumā ar priekšgājēju. Palielināta kausa jauda un saķeres kontroles sistēma palielina darbības potenciālu.

 

Asfaltēšana, blīvēšana un frēzēšana

AP555F ir vidēja izmēra gumijas kāpurķēžu asfalta klājējs, ko iespējams izmantot uz lielceļiem, ielām un citos pilsētas būvobjektos. AP555F aprīkots ar progresīvu un lietošanā vienkāršu tehnoloģiju, kā arī ar ātri uzsilstošu SE50 VT elektrisko izlīdzināšanas iekārtu, kas palielina tehnikas un darbinieku produktivitāti. Asfalta klājējam ir ekskluzīvā Cat Mobil-Trac™ gumijas kāpurķēžu šasija, kas nodrošina ātru braukšanu, pirmšķirīgu planēšanu, nevainojamu saķeri un lielisku mobilitāti. Šī tehnika aprīkota ar klusu un efektīvu Cat C4.4 ACERT™ dzinēju, kas nodrošina 142 zirgspēku (106 kW) jaudu. Standarta aprīkojumā pieejams Eco-Mode režīms – izmantojot to kopīgi ar automātisku dzinēja ātruma kontroli, tas efektīvi pārvalda dzinēja ātrumu optimālai degvielas ekonomijai un dzinēja trokšņu samazināšanai.

Vibrācijas augsnes preses, kas tiek izmantotas dažādos projektos, izstādē bauma tiek pārstāvēta ar Cat CS12 GC, CS44B un CS66B modeļiem. Visus trīs šos modeļus iespējams aprīkot ar Cat Compaction Control, kas nodrošina blīvēšanas mērīšanas tehnoloģiju un var arī veikt satelīta kartēšanu, uzlabojot operatoru iespējas nodrošināt lielāku efektivitāti un krietni blīvāku un vienveidīgāku blīvēšanu.

 

Dzinēji un ģeneratori

A4 hallē tiks izstādīti vairāki industriālie dzinēji, kas atbilst ES V posma izmešu standartiem, tostarp C2.2, C3.6 un C4.4 dzinēji, kā arī jaunais industriālais barošanas bloks C13B un C27. Dzinēji C7.1 un C9.3B būs aplūkojami B6 hallē.

XQP100 ģeneratori ir atbilstoši ES IIIA posma izmešu standartiem vai nodrošina veiktspēju ar zemu degvielas patēriņu klientiem teritorijās ārpus standarta regulējuma. Ar izturīgu nomai vai pārvietošanai paredzētu konstrukciju šī produktu līnija radīta vieglai, drošai un efektīvai transportēšanai dažādos būvlaukumos. Smagām slodzēm paredzētās pamatnes ar iestrādātām autokrāvēju dakšu kabatām nodrošina vieglu iekārtu vilkšanu un celšanu, bet atsevišķi modeļi pieejami ar Clipsal vai CEE kontaktligzdām, tā samazinot uzstādīšanas laiku un ļaujot neraizēties par jaudas sadali.

 

Darba instrumenti un zemes rakšanas darbarīki

Caterpillar paplašina savus ekskavatoru darba instrumentus ar jaunajiem GC klusinātajiem āmuriem, TRS23 sasvērējrotatoru, kā arī MP332 (kas uzstādāms 340F UHD) un MP345 daudzfunkciju demolēšanas instrumentiem. Tiks izstādītas jaunās S3050 metāllūžņu dzirkles. Caterpillar prezentēs arī Cat Product Link Locator PL161, kas kontrolē darba instrumentu darba stundas un atrašanās vietu. Sākot no 2019. gada vidus, PL161 standarta komplektācijā būs pieejams vairumā Cat darba instrumentu, kas uzstādīti ekskavatoriem, sākot no 11 tonnām.

Cat Advansys™ ir nākamās paaudzes zemes rakšanas darbarīki autoiekrāvējiem un ekskavatoriem, kas nodrošina vieglu uzstādīšanu un noņemšanu bez nepieciešamības izmantot āmuru, ilgāku darbības mūžu un labāku rakšanas jaudu optimālai degvielas ekonomijai. Piedāvājumā ir septiņi dažādi uzgaļi, kas nodrošinās pareizo izvēli jebkuram piedāvājumam neatkarīgi no tā, vai nepieciešami pirmšķirīgas rakšanas vai pret nodilumu izturīgi uzgaļi.

 

Resursi

Citu nozīmīgu Caterpillar pakalpojumu vidū ir elastīgi finansēšanas plāni; un paplašinātas aizsardzības iespējas, izmantojot Cat Financial; Cat Certified Used; Cat Certified Rebuild tehnika un Cat noma iekārtām. Pakalpojumi pieejami, interesējoties par tiem Avesco.