Jaunumi

Ir noskaidroti Baltijas Operatoru sacensību 2017 dalībnieku vārdi

101 pieteikums, 62 - Latvija, 15 - Lietuva, 24 - Igaunija. Vairāk kā 120 atbalstītāju un līdzjutēju.

Šāgada 6.–8. septembrī Mārupes novada Ziedu gravās norisināsies pirmās Baltijas operatoru sacensības, kurās sevi izaicinās un pārbaudīs smagās tehnikas operatori no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Būs iespēja ne tikai sacensties, bet arī apmainīties pieredzēm un uzzināt aktualitātes nozarē. 

Kopā no visām Baltijas valstīm tika saņemts 101 pieteikums – 62 no Latvijas, 24 no Igaunijas un 15 no Lietuvas. Tā kā vietu skaits sacensībās ir ierobežots, uzņemto dalībnieku vārdus noskaidroja pēc pieteikšanās secības – tika apstiprināti pirmie 20 pieteikumi no katras valsts, kuri atbilda sacensību nolikumam. Atlikušās piecas vietas, kuras netika aizpildītas no Lietuvas puses, piedāvāja Latvijas un Igaunijas operatoriem: divas papildu vietas Latvijai, trīs – Igaunijai. Šos piecus dalībniekus izvēlējās izlozes kārtībā. 

Apsveicam dalībniekus:

 

Visiem sacensību dalībniekiem būs jāveic četri vingrinājumi, ar kuru palīdzību tiks pārbaudītas zināšanas, prasmes, precizitāte un tehnikas vadības iemaņas, kas gūtas, strādājot nozarē. Uzdevumi būs neierasti un izaicinoši, tādēļ labu rezultātu sasniegšanai būs jāmeklē ne tikai tradicionāli, bet arī radoši risinājumi. 

Dalībniekiem būs iespēja izmēģināt dažādas tehnikas vienības, tādējādi iepazīstot arī to tehniku, kas ne vienmēr ir pieejama ikdienas darbā. Sacensībās kopumā būs četras dažādas smagās tehnikas vienības, kas būs galvenie darba instrumenti cīņā par galveno balvu: kāpurķēžu ekskavators Cat® 320, riteņu ekskavators-iekrāvējs Cat M325DL MH Rebuild, Cat BL + SKID STEER LOADERS un M316F.

Apstiprinātajiem sacensību dalībniekiem laikus ir jāveic rēķina apmaksa, tādējādi apliecinot savu dalību pasākumā. Dalības maksa ir jāveic līdz šāgada 31. augustam. Ja maksājums netiks saņemts norādītajā termiņā, vieta pasākumā tiek zaudēta un piedāvāta nākamajam pretendentam pēc pieteikšanās secības.

Tā kā sacensību laikā primārā ir drošība, aicinām dalībniekus ievērot ģērbšanās prasības – garās bikses un ērti slēgtie darba apavi –, kā arī kategoriski aizliegts piedalīties sacensībās un atrasties tehnikas tuvumā alkohola vai narkotisko vielu reibumā! Ievērojot noteikumus, sacensību diena visiem būs veiksmīgāka un patīkamāka. 

"Šogad mums bija grūti izlemt - ik gadu Ziedu gravās esam pulcējuši ap 100 operatoriem no visas Latvijas, bet šogad varam uzņemt tikai 20! Tāpēc arī lēmām sarakstā apstiprināt tos, kuri pieteicās pirmie. Šīs sacensības ir ne tikai spēju pārbaude operatoriem, bet izaicinājums arī mums, organizatoriem. Plānojam Ziedu gravās uzņemt 60 operatorus un 120 atbalstītājus no kuriem 40 būs bērni. Komunikācija mums paredzēta 5 valodās - latviešu, igauņu, lietuviešu, krievu un angļu. Novēlu visiem - dalībniekiem, operatoriem un organizētājiem labu noskaņojumu un nepārspējamu sacensību garu!" Tā Jānis Vīksna, galvenais sacensību organizētājs un SIA Avesco reģionālais vadītājs.

Lai dalība sacensībās būtu īpaši motivējoša, konkursa rīkotāji ir sarūpējuši iedvesmojošas balvas. Katru Baltijas valsts dalībnieku ar vislielāko punktu skaitu visu sacensību garumā apbalvos ar ceļojumu divām personām uz Catepillar MDLC Malagā, kas ir viens no modernākajiem mācību un demonstrāciju centriem pasaulē. Papildus vēl vienu ceļazīmi uz Spāniju saņems arī Grand Prix ieguvēju pārstāvēto uzņēmumu vadītāji. Katras sacensību dienas beigās apbalvos arī trīs dalībniekus ar dienas labāko rezultātu, kuri saņems Cat® Phones un citas pārsteigumu balvas.

Atbalstītāji

Cat® Phones, Buvbaze.lv. Mascus.lv, Mascus.lt