Jaunumi

Caterpillar® Karjeru dienas 2017: “SMART Quarrying – Built for It”

No 12. jūnija līdz 14. jūnijam Caterpillar rīkotajās Karjeru dienās Malagā, Spānijā, piedalījās arī Avesco klienti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai redzētu jaunāko tehnikas vienību demonstrācijas un gūtu zināšanas par Caterpillar tehnikas jaunumiem.  

Pirmās dienas rīts tika pavadīts, iepazīstoties ar prezentācijām par tehnoloģiju risinājumiem, digitālajām karjeru izstrādes iespējām, bezpilota lidaparātu pakalpojumiem un dīkstāves pārvaldības rīku — visi šie risinājumi ir radīti, lai uzlabotu karjeru darbību produktivitāti un degvielas ekonomiju. Dienas otrajā puse turpinājās skatītāju zālē (Grand-Stand) ar lietderīgās slodzes pārvaldības demonstrāciju, kam sekoja jaunumi par Caterpillar karjeru darbības produktu klāstu, īpaši izdalot jaunos produktus: Cat® 986K un 745 modeļus. Pirmā diena tika noslēgta ar karjeru efektivitātes pētījumu, īpaši pievēršoties iekraušanas un pārvadāšanas darbību praksei un tam, kā dažādas prakses var ietekmēt produktivitāti, degvielas patēriņu, kā arī uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas. Otrajā dienā tika stāstīts par drošības risinājumiem, kuriem sekoja iepazīšanās ar attālās pārraudzības risinājumu karjeru darbībām — “Advanced Productivity”. Programmas noslēdzās ar aizraujošu 60 minūšu tehnikas demonstrāciju, kas ietvēra visu Caterpillar karjeru tehnikas klāstu un karjeru risinājumus.

Kā atzīsts Avesco Baltija ģenerāldirektors Volframs Zēnels, tad klientiem viens no lielākajiem ieguvumiem ir mācību centra apmeklējums, kur viņi var iegūt noderīgu informāciju un padomus, ko vēlāk īstenot un ieviest ikdienas darbā. Tehnikas vienību testi un to salīdzināšana notiek uz lauka, tādējādi klienti uzreiz redz rezultātus, kā arī var salīdzināt sava uzņēmuma pieredzi tehnikas vienību izmantošana. Kā norādīja viens no Avesco UAB klientiem: “Es tagad zinu, kā nekavējoties tiks mainīts darbs manā uzņēmumā.” Šāda atziņa liecina, ka gan profesionāļa sniegtie padomi, gan uz vietas, karjerā veiktie testi, sniedz klientiem neatsveramu un vērtīgu pieredzi sava tehnikas parka pareizai ekspluatācijai. 

Protams, lielās tehnikas vienības tādas kā Cat 992k vai Cat 777G, nav Baltijas tirgum raksturīgas, tomēr jaunais riteņiekrāvējs 950 GC izraisīja lielu interesi, īpaši tā salīdzināšana ar jau tirgū pazīstamo Cat 950 M.

Caterpillar demonstrāciju un mācību centrs aizņem vairāk nekā 260 hektāru zemes Costa del Sol Spānijas dienvidos. Pateicoties profesionāļu komandai – specializētiem apmācību sniedzējiem, operatoriem un atbalsta personālam, Caterpillar apmācību centrs Malagā ir nepārspējama vieta apmācību semināru, tehnikas vienību demonstrāciju un citu mācību aktivitāšu īstenošanai relaksējošā atmosfērā.