Jaunumi

CAT MAGAZINE 2016-2 IZDEVUMS

Savu ceļu pie lasītājiem ir sācis Cat® Magazine 2016-2 izdevums.

Šajā numurā iepazīstinām Jūs ar vairākiem jauniem Cat tehnikas modeļiem:
D-sērijas teleskopiskie iekrāvēji, M-sērijas kompaktās klases frontālie iekrāvēji, F-sērijas riteņu ekskavatori un kalnrūpniecības tehnika.

Pastāstīsim arī, kā Cat Connect tehnoloģijas palīdz panākt lielāku darba ražību, un varēsiet iepazīties ar jaunu Caterpillar apmācību centru Dubaijā, kas turpmāk uzlabos pēcpārdošanas atbalstu klientiem Āfrikā un Tuvo un Vidējo Austrumu reģionā. Varēsiet lasīt par Caterpillar nodrošinātu interneta apmācību programmu Āfrikā, kas ļauj cilvēkiem iegūt pamata tehniskās zināšanas bez maksas.

Savukārt, žurnāla Latvijas redakcijas veidotajās lapās pastāstīsim par jaunumiem mūsu uzņēmumā – par nosaukuma maiņu un uzņēmumu Avesco AG Šveicē. Kā arī - atskatīsimies uz mūsu septembra mēneša nopietnāko izaicinājumu un skaļāko notkumu Mārupē - Latvijas Operatoru sacensībām 2016.

Mūsu tradicionālās Krustvārdu mīklas šī numura atminējums ir: VITĀLIJS GURSKIS.
Minētāji bija ļoti veikli un pirmie 5 pareizo atbilžu iesūtītāji tika noskaidroti jau janvāra beigās. Cat suvenīrus saņēma: Toms Āboliņš, Zanda Staģe, Elīna Kukaine, Mārtiņš Vilmanis un Santa Andersone.

Paldies arī pārējiem, kas piedalījās – lai veicas nākamreiz!

 

Cat Magazine 2016-2