Jaunumi

Baltic Road Conference 2017

29. Starptautiskajā Baltic Road Conference Tallinā uzstāsies vairāk nekā 60 runātāji, piedalīsies 500 dalībnieki un būs apskatāmi vairāk nekā 100 stendi!

Vēsture

Baltic Road Conference aizsākumi meklējami 1932. gadā. Neraugoties uz pārtraukumu gandrīz divdesmit gadu garumā, kad Baltijas valstis bija zem Padomju Savienības jūga, kopā ir notikušas 28 konferences. Sākotnēji nelielā kopā sanākšana reģionālā līmenī ir pārtapusi par lielu starptautisku notikumu, kurā piedalās simtiem dalībnieku un runātāju no teju 30 valstīm. Šis pasākums reizi trīs gados notiek pārmaiņus kādā no Baltijas valstīm. 29. Starptautiskā Baltijas Ceļinieku konference notiks 2017. gada 27.–30. augustā Tallinā, Igaunijā.

29. Starptautiskā Baltic Road Conference 

Konference notiks 2017. gada 27.–30. augustam Tallinā, Igaunijā. Tā sāksies ar atklāšanas pasākumu 27. augustā Igaunijas Jūras muzejā jeb Hidroplānu ostā un noslēgsies 30. augustā ar tehniskām ekskursijām.

Konferences galvenie temati: Stratēģiskā ceļu un pārvadājumu plānošana, ceļu finansējums, ceļu būve, ceļu uzturēšana, ceļu segumi un materiāli; drošība uz ceļa; intelektuālās transportu sistēmas un viedie ceļu risinājumi; tilti; vide; klimata pārmaiņas un enerģētika.

Izstāde

Papildu konferencei tiek organizēta arī izstāde, kurā gan iekštelpās, gan ārpus telpām būs apskatāma ceļu būves tehnika. Šajā izstādē jūs varēsiet uzzināt par ceļu būves un uzturēšanas tehnoloģijām un IT risinājumiem satiksmes drošības un sabiedriskā transporta jomās, kā arī daudz ko citu.

Avesco pārstāvji jūs gaidīs 28.–29. augustā Tallinas konferences norises vietā: Estonian Fairs, Pirita tee 28, Tallina. Mūsu stends atradīsies ārpus telpām, un tajā varēsiet iepazīt CAT tehniku un no mūsu tirdzniecības vadītājiem uzzināt par šīs tehnikas aktualitātēm un priekšrocībām.

Konferences programma šeit.

Esat laipni aicināti Baltic Road conference un izstādē Tallinā!

Avesco Baltija komanda