Spēks un daudzveidība - iekrāvējs 444F2

Cat_BHL_444f2_8 Cat_BHL_444f2_10 Cat_BHL_444f2_6 Cat_BHL_444f2_7 Cat_BHL_444f2_4 Cat_BHL_444f2_3 Cat_BHL_444f2_1 Cat_BHL_444f2_2

Caterpillar® ir gara vēsture būvniecības iekārtu nozarē - tas ražo augstas kvalitātes mašīnas jau 90 gadus, radot progresa iespējas un pozitīvas, un pastāvīgas izmaiņas visos kontinentos. No A sērijas līdz šai jaunajai F2 sērijai esam ražojuši mašīnas, kas izstādātas, lai būtu ērtas operatoram, garantējot drošumu, jaudu un kvalitatīvu vidi operatoram. Esam apvienojuši 30 gadu pieredzi, aizrautību un zināšanas, lai radītu jaunu iekrāvēju no Caterpillar, tas ir– F2. Cat® 444F2 iekrāvējs ir 7 tonnu frontālais iekrāvējs un 7 tonnu ekskavators vienā mašīnā.

444F2 priekšrocības

 

  • operatora kabīne kļuvusi vēl ērtāka, drošāka un klusāka;
  • izcila degvielas ekonomija vienlaicīgi ar augstu veiktspēju;
  • spēcīga hidrauliskā sistēma ar slodzes sajūtu;
  • viegli veicama ikdienas apkope un uzturēšana;
  • bezkompromisa izturība un uzticamība.

Samazināts degvielas patēriņš

Mēs saprotam, ka mūsdienu klientam bažas rada pastāvīgi pieaugošās degvielas cenas. Tādēļ mēs esam izstrādājuši unikālu degvielu taupošu ekorežīmu, kas ekspluatācijas izmaksas samazina līdz minimumam, neietekmējot ekspluatācijas veiktspēju.

Ērta kabīne

Cat® iekrāvēja jaunā kabīne nodrošina ērtu un vienkārši izmantojamu operatora vidi. Ar iespēju pielāgot daudzas mašīnas funkcijas, pilnīgi jaunā kabīne ļauj operatoram strādāt ar lielākām ērtībām un baudīt jaunākās tehnoloģijas, kas pieejamas mūsdienu paaudzes iekrāvējiem.

Inteliģenta hidraulika

F2 sērija turpina piedāvāt slodzes sajūtas hidrauliku kopā ar pilnas plūsmas sadales tehnoloģiju. Ar inteliģento hidraulikas tehnoloģiju saņemsiet nepieciešamo plūsmu īstajā vietā un laikā.

Papildu informācija

Papildu informāciju par iekrāvēju 444F2 varat iegūt, zvanot vai rakstot SIA Avesco tirdzniecības konsultantiem:

Sandis Cauka
GSM: +371 2020 9853
@: sandis.cauka@avesco-cat.com  

 

 

Tehniskā specifikācija

Padziļinātu tehnisku informāciju par iekrāvēju 444F2 varat izlasīt Tehniskajā specifikācijā. Ja rodas papildu jautājumi, esat atvērti sarunai par tehniku.

Specifikācija (PDF)