Professional Services

Serviss

Mūsu mērķis ir ne tikai piegādāt klientiem augstvērtīgo Caterpillar tehniku, bet sniegt tai arī papildu pievienoto vērtību - nodrošināt operatīvu un kvalitatīvu servisu.

Piedāvājam Jūsu tehnikai SEKOJOŠUS SERVISA PAKALPOJUMUS:


Caterpillar tehnikas

  1. Tehniskās apkopes 
  2. Garantijas un pēc garantijas remonti
  3. Dzinēju, hidraulikas, elektroiekārtu un ritošās daļas diagnostikas
  4. Eļļas paraugu analīze S.O.S programma (eļļas maiņas intervālu pagarināšanai, savlaicīgai defektu atklāšanai) 
  5. Kāpurķēžu posmu nomaiņa
  6. Metinātāja pakalpojumi 
  7. Hidrocilindru izjaukšana, blīvējumu maiņa, salikšana (max. garums līdz 10m)
  8. Tehnikas sagatavošana uzglabāšanai (sīkāku informāciju skat. zemāk)


Citu ražotāju tehnikas apkopes un remonti.
Dzinēju remonts.
Konsultācijas.


MOBILAIS SERVISS

Izbraukuma servisa pakalpojumus veicam, izmantojot 8 mobilās vienības - speciāli pielāgotu servisa busu, ar kuru brauc kvalificēts mehāniķis. Servisa buss ir aprīkots ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem un speciālajiem darba rīkiem, lai mehāniķis varētu veikt izbraukuma remontus un apkopes, tehnikas atrašanās vietā, Jūsu darba objektā. Pēc būtības mobilā servisa vienība ir kā neliela "darbnīca uz riteņiem”.

Mobilo vienību skaits tiek noteikts un koriģēts tā, lai mēs varētu apkalpot Jūsu tehniku visā Latvijas teritorijā.

Mēs zinām, ka servisa reakcijas ātrums, jeb operativitāte, ir ļoti būtisks nosacījums, lai pārtraukumi tehnikas ekspluatācijā būtu pēc iespējas minimāli. Tieši tādēļ visus servisa izsaukumus pieņem servisa darba koordinators, kurš plāno izbraukuma servisa darbus. Mēs rūpējamies, lai pēc iespējas samazinātu servisa reaģēšanas laiku - lai izbraukuma vienība ierastos Jūsu objektā pēc iespējas ātri kopš izsaukuma saņemšanas.

Mobilā servisa pakalpojumi ir dažādi - no tehniskajām apkopēm līdz metināšanas pakalpojumiem. Tomēr, katrs gadījums ir individuāls - konkrētie apstākļi, kādos atrodas Jūsu tehnikas vienība, būs galvenais rādītājs, vai nepieciešamos darbus varēs veikt Jūsu objektā, vai tehniku tomēr būs nepieciešams transportēt uz darbnīcām.


STACIONĀRAIS SERVISS

Ja nepieciešamo remontu tehnikai nav iespējams veikt Jūsu objektā, tehnikas vienība ir jātransportē uz darbnīcām. SIA AVESCO darbnīcas atrodas Mārupes novadā "Ziedu Gravās". Pakalpojumu klāsts ir plašs: komponentu nomaiņa un remonts, kausu, buldozeru vērstuvju, ekskavatoru strēļu metināšana u.c.


CAT TEHNIKAS SAGATAVOŠANA UZGLABĀŠANAI

Ja plānojat kādu laiku savu Cat tehniku neizmantot (piemēram, ziemas periodā), tad piedāvājam veikt Jūsu tehnikai t.s. "konservēšanu" - sagatavošanu uzglabāšanai, jeb "ieziemošanas darbus". Tas ir stingri reglamentēts pasākumu komplekss, kur veicamo darbu apjoms ir atkarīgs no tā, kādā stāvoklī Jūsu tehnika atrodas un cik ilgi plānojat to neizmantot. Atkarībā no plānotā uzglabāšanas laika, sagatavošana uzglabāšanai ietver tādas darbības, kā piemēram, - dzinēja iekšējo virsmu apstrāde ar speciālu pret-korozijas eļļu, lai pasargātu dzinēju no bojājumiem mitruma uzkrāšanās laikā. Tāpat ir paredzēti īpaši stingri reglamentēti pasākumi, kas veicami hidrauliskajai sistēmai, akumulatoriem, elektronikai, riepām, kāpurķēdēm, transmisijas sistēmai, pārvadiem, aprīkojumam, ģeneratoriem, dzesēšanas sistēmām un pat tehnikas kabīnēm!

Konservēšana saglabās Jūsu tehnikas resursus un tehnika būs darba kārtībā arī pēc uzglabāšanas perioda beigām. Tā Jūs pasargāsiet sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem kā, piemēram - sarūsējuši, iestrēguši mezgli, korozija, vai tamlīdzīgi bojājumi, kas prasīs jaunus remontdarbus un radīs Jums papildus izdevumus.

Sīkāk par tehnikas sagatavošanu uzglabāšanai lasiet zemāk, Speciālajā instrukcijā, vai jautājiet mūsu Servisa departamentam.

Ja neesat pārliecināts par to, kas Jūsu tehnikai šobrīd būtu nepieciešams, vai arī vēlaties precizēt iespējamo darbu izmaksas - sazinieties ar mūsu servisa departamentu! Veiksim Jūsu tehnikas diagnostiku un palīdzēsim Jums izvēlēties atbilstošāko risinājumu.


Finansējums

Kvalitatīva lietota Cat® tehnika ar garantiju īpašā līzinga piedāvājumā ...

Vairāk informācijas

Zini vairāk – izdari vairāk – S.O.S.!

Uzturēt tehniku labā darba kārtībā ar pozitīvu bilanci noteikti ir viena no Jūsu prioritātēm ...

Vairāk informācijas

Servisa apkalpošanas līgumi

Visi Caterpillar® oficiālie pārstāvji, tai skaitā SIA Avesco, piedāvā saviem klientiem gan ...

Vairāk informācijas

Cat® sertificēts remonts

Viens no Avesco servisa sniegtajiem pakalpojumiem ir Cat® Sertificēts Remonts lietotām ...

Vairāk informācijas