News

Caterpillar® un „Transformeri: pēdējais bruņieks“ apvieno spēkus

Caterpillar mašīnām laika gaitā ir bijušas daudzas lomas dažādās filmās. Šoreiz Caterpillar sadarbojas ar Paramount Pictures, kas sākotnēji piedāvāja vairākas filmas, saistībā ar kurām būtu iespējama sadarbība ar Caterpillar. Kad Caterpillar komanda ieraudzīja filmu „Transformeri: Pēdējais bruņinieks”, lēmums tika pieņemts bez šaubīšanās.

Ir trīs iemesli, kuru dēļ Caterpillar un Transformeri zīmoli ir tik saderīgi. Pirmkārt, ar Transformeru franšīzi saistītās īpašības – spēks, uzticība un aizsardzība – lieliski sader ar Caterpillar zīmolu. Otrkārt, Autoboti uzņemas to partneru vai sabiedroto lomu, kas filmas varonim palīdz pārvarēt grūtības un pieņemt izaicinājumu. Arī mēs Caterpillar tāpat domājam par sadarbību ar mūsu klientiem. Treškārt, Caterpillar izstrādā jaunus produktus nākotnes būvlaukumiem un vienmēr atrodas pārmaiņu procesā. Caterpillar vēlas palīdzēt klientiem mainīt un uzlabot būvniecības nozari.

Loma filmā tika piešķirta Cat 320 ekskavatoram, jo tas ir universāls produkts. Cat ekskavatori atrodami jebkurā pasaules malā, un to pielietojums ir ļoti dažāds. Cat ekskavatori ir vieni no populārākajiem Caterpillar produktiem.

 „Transformeri: Pēdējais bruņinieks

Pēdējais bruņinieks apgāž mītus par Transformeru franšīzi un piedāvā jaunu skatījumu, ko nozīmē būt varonim. Cilvēki un Transformeri karo un Optimusa Praima vairs nav. Nākotni iespējams glābt, atklājot vecus noslēpumus, kas ietverti Transformeru uz zemes noglabātajā vēsturē. Pasaules glābšanas pienākums piešķirts neiespējamai savienībai: Keidam Jēgeram (Marks Vālbergs), transformerim Kamenei, angļu lordam (sers Entonijs Hopkinss) un Oksfordas profesorei (Lora Hedoka).

Ikvienam dzīvē pienāk pārmaiņu brīdis. Filmā „Transformeri: Pēdējais bruņinieks” vajātie kļūst par varoņiem, un varoņi kļūs par neliešiem. Izdzīvos tikai viena pasaule – viņu vai mūsējā.

Noskatieties filmas treileri

Vai zinājāt?

    • Šī ir visdārgākā Transformeru filma, tās budžets ir 260 miljoni dolāru.
    • Ainas, kurās sers Edmunds Bērtons apmeklē Dauningstrītu 10, tika filmētas īstajā Lielbritānijas premjerministra birojā 2016. gada oktobrī.
    • Transformeru filmas balstītas uz Hasbro 1984. gadā radītu tāda paša nosaukuma rotaļlietu sēriju.
    • Filma „Transformeri: Pēdējais bruņinieks” tika radīta desmit gadus pēc filmas „Transformeri” (2007), kas bija sērijas pirmā filma.
    • 1927. gadā radītā mēmā filma „Cilvēka spēks” ir, iespējams, visvecākā filma, kurā izmantota Caterpillar iekārta. Lasīt vairāk