Avesco Šveicē

Avesco — nepārtrauktība un attīstība

Tikai vislabākais risinājums būs pietiekami labs mums un mūsu klientiem! Esam pārliecināti, ka veiksmīgi uzņēmējdarbībā būsim vienīgi tad, ja strādāsim ar pilnu atdevi un orientēsim savu darbību uz klienta vajadzību izpildi.

Kā inovatīvs un uz izcilu kvalitāti orientēts uzņēmums, “Avesco” pārstāv tādus zīmolus, kas nenoliedzami ir līderi pasaules tirgū. Kā uzticams un stabils partneris mēs jums piedāvājam tehniku, iekārtas, konsultācijas un jaunākajās tehnoloģijās balstītus risinājumus, kas jums palīdzēs veikt jūsu darbu un pastāvēt sīvajā konkurences cīņā.

Tradīcijas un pieredze

“Avesco” AG, kuras galvenais birojs atrodas Langentālē (Šveicē), ir senas tradīcijas. „Avesco” AG ir dibināts pirms vairāk nekā 130 gadiem Langentālē, kur tas sākotnēji tika izveidots kā AG “Ulrich Ammann” un “Ammann” grupas uzņēmums. Kopš 2001. gada “Avesco” AG ir neatkarīgs uzņēmums, kas turpina 1931. gadā uzsākto darbību kā “Caterpillar” pārstāvis Šveicē. 2016. gada 1. oktobrī “Avesco” AG iegādājās no uzņēmuma “Wihuri Oy Witraktor” tā meitas uzņēmumus Baltijas valstīs, tādējādi kļūstot par “Caterpillar” pārstāvi arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Līdz ar šo pārņemšanu “Avesco”  grupas darbinieku skaits ir palielinājies līdz 750.